Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Přestup

(Neymar, 4. 2. 2013 18:41)

Dane promiň, ale teď nevim jestli jsme každej náhodou nebyl na jinym fotbale. To, že pořád na něco brbláš a neuznáš svojí chybu na to už jsem si zvyknul. Ještě jsi zapomněl zmínit to jak hraje čistě ten tvůj kamarád z Avengers. O tomhle je fotbal, někdys bohužel bolí a jestli to nedokážeš přijmout tak asi běž hrát jinej sport nebo nevim. Nikdy jsi mi nevadil, ale tvoje slovní přestřelky v poslední době mě začínaj trochu srát. Co se stane na hřišti tam to taky má zůstat a ne to řešit ještě další týden.

Re: Re: Re: Re: Přestup

(Robert, 4. 2. 2013 20:25)

...souhlasím s Patrikem, fotbal není balet ... a i příprava často bolí. Na druhou stranu do sebe rozhodně nekopeme s úmyslem něco tomu druhému udělat a prostě to vyplývá se zápalu hry.(a tem by měl být i v přípravě, jinak se to v sezoně vymstí) Proto mi také není úplně jasné Dane, na co si vlastně stěžuješ? Víc se k tomu vyjadřovat nebudu, nejsme na hřišti ;-)

Re: Re: Re: Re: Re: Přestup

(Dani, 5. 2. 2013 15:37)

Tak hlavně, že se teda vůbec vyjadřuješ, co jsi teda chtěl říct? :D Na co si stěžuji? Stěžuji si na to, že když si jdu pro prdel zahrát v neděli na hodinku a půl fotbal, tak nejsem zvědavej na neustálý zdržování, šlapák v každym souboji a blbý kecy celejch 90 minut. Fotbal není balet...Tvl vy fakt asi chcete, abysme hráli jak dobytci a odešli se zlámanejma nohama, ne?

Re: Re: Re: Re: Přestup

(Dani, 5. 2. 2013 15:34)

Vždyť ano, ať to zůstane na hřišti, já jsem tady nebyl tím, kdo tu první napsal komentář dlouhej jako kráva, napsal jsem pouze žádost o přestup. Ale nenechám si kydat hnůj na hlavu, tak jsem reagoval dál...A ohledně toho fotbalu se asi nemá smysl bavit hele, z toho by tu byla zbytečně dlouhá sága...

Re: Re: Re: Re: Re: Přestup

(Dani, 5. 2. 2013 15:39)

A ohledně keců na hřišti...Přijde mi trochu pokrytecký, že narážíš na mě, když ty sám na hřišti remcáš taky...Viz ty a Ženčuch...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přestup

(Neymar, 5. 2. 2013 17:15)

Já si remcám jak chci, ale neztrácim soudnost ;-) a myslim, že když udělám chybu tak si nehledám hned deset dalších jinejch výmluv. Můj slovní konflikt s Ženčuchem...no bože no tak sem si nechtěl nechat srát na hlavu za to když mi pošle špek jak svině, ale určitě kvůli tomu nebudu hned brečet a řikat si jak sem ubližovanej...všechno zůstalo na hřišti. Doufám, že další neděli dáme v první minutě na 1-0 a budeme to už jenom zakopávat, opravdu o nic jinýho mi ve fotbale nejde...zamknem to na vápně a budeme jenom kosit. A teď opět čekám jak si zase najdeš další svoje obhajoby.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přestup

(Dani, 5. 2. 2013 17:50)

Zbytečný asi cokoliv psát, já když něco poseru, tak to okamžitě přiznám a omluvím se za to...A jasně, já remcám a brečím...:D Tak jsem se tu rád pobavil, děkuju. :)

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přestup

(Dani, 5. 2. 2013 17:52)

Přijde mi fakt krásně pokrytecký vyčítat mi něco, co sami děláte. :)

Re: Přestup

(skopek, 5. 2. 2013 15:09)

Dane měl by ses už zamyslet co tím rejpáním a neustálím dokazováním že se ti něco nelíbí chceš dokázat,plus tvé neustále sprosté narážky ..bral bych je kdybys byl takovej jak je píšeš jenže jestli seš aspoň malinko soudnej tak sám moc dobře víš že na hřišti seš ůplně nikdo jinej ..za tu dobu co sme hráli spolu tak sem tě nikdy neviděl sundat protihráče v mistráku ..nikdy sem tě neviděl vyskočit do hlavy nikdy sem tě neviděl vlítnout do 3 hráčů ..vzít si balon a držet na sobě v rohu 2 hráče ..i když de balon metr dva nad tebe tak si tam nikdy nedal hlavu radši nohu koleno ...nepochopitelný ..a je to fotbal ..rány přijmeš rány rozdáš tady jak to napsal robert se to nebere tak seš hajzl tak tě sundám ..tady se do toho vžijem ..a jedeme skončí to a můžem na pivo ..chystáme se takhle i na tu 4 jestli si myslíš že se tam s náma budou mazat tak vůbec ne ..na jednu stranu tě chápu že si usoudil že na to už asi nemáš a tímpádem ste si založily klub na vaší urovnii a nezlob se na mě ..ale ted už to hrajete opravdu jenom pro zábavu...když nejste schopni postoupit ani z nejhorší ligy ...ale na druhou stranu když seš takovej hrdina proč nezůstaneš ..proč si to nezkusíš je to snad proto že tušíš že bys tam nebyl nej ? kdybys byl takovej hrdina jak píšeš tak bys napsal ok ..jestli vám můžu dokázat že na to mám nechá te mě v týmu ..chci vám to dokázat ..to ty ne radši ustoupíš a jenom nás budeš pomlouvat že sme na stejný úrovni jak ty ..a že akorát nám tonis lezl doprdele ..to že s ním vycházíme na vynikající urovni s tím nemá nic společného to že se mu líbilo jak hrajem ...a i když to vyzní sobecky tak se mu má zatím co líbit když se nám daří to je logický :D a to že se s námi umí bavit ..zajít na pivo když to jeho vlastní syn nedokáže to už je jen a jen mezi váma :)

Re: Re: Přestup

(Dani, 5. 2. 2013 15:44)

Tak po tvým úžasným příspěvku jsem opravdu rád, že už nejsem součástí Don Giovanni. :) A ty kecy ohledně toho, že "vlastní syn" nedokáže s otcem zajít na pivo, si strč do prdele, tohle tu asi nikdo řešit nechcem a pokud jsi tak omezenej a máš vůbec tu drzost to sem cpát, na rozdíl od Patrika a Roberta, kteří řeší aspoň jenom fotbal, tak se nemusíme vůbec bavit. Že se ale divím, že máš zase pro jednou zkreslený lživý informace z jedný strany...Já jsem přeci nepřijel, protože jsem celej víkend volil, jsem zapomněl...Tak si tu čtyřku užijte a vykopej trojku, hrdino...;)

Galavečer Strakonice !!!!!

(Karlos(c), 27. 1. 2013 18:43)

Jako první bych chtěl poděkovat TONISOVI za super víkend,zábavu, srandu,pařbu,fotbálek................ a hlavně za skvělou organizaci.
Jinak Páťovi ještě jednou gratuluju k fotbalistovy roku a Škopkovy k nejlepšímu střelci a doufám že forma vám vydrží i v další sezoně.
Díky všem co dorazili a ti co nedorazili, tak je mi jich líto o to co přišly.
Jinak v neděli se na vás budu těšit v Břízce, aby jsme vyběhali to co jsme nabrali přes víkend.

Jo a ani Skluzan tavič, který dorazil s Kohýněm mi nevzal pásku :-))

Re: Galavečer Strakonice !!!!!

(Neymar, 28. 1. 2013 15:52)

Musím souhlasit s Karlosem a poklonit se TONISOVI, protože organizace takovýhle pecka akce stála určitě mnoho sil a volného času. Akce byla propracovaná do detailu, ale bohužel si troufám tvrdit, že to byl poslední megasraz Don Gio v historii. Je určitě ohromná škoda, když se Tonis snažil akci vypiplat do detailů, aby byla perfektní a výsledná účast je taková jaká je. Mrzí mě to kvůli vám, že jste o to přišli a mrzí mě to i kvůli Tonisovi. Nechci nikoho nařknout, protože nevim co stálo za neúčastí většiny z vás. V rámci programu se předvedli nádherné nové dresy, které nám doufám pomohou ke kvalitním výkonům ve 4. lize. Na závěr bych chtěl poděkovat všem, kteří mi umožnili stát se fotbalistou roku 2012. Děkuji všem co mi pomohli tuhle anketu vyhrát. Je to především ocenění, kterého jsem dosáhl díky kvalitním spoluhráčům a super kamarádům, bez nich by to nikdy nešlo a proto vám děkuji. A ještě musim vyzdvihnout Kohinha ta jeho zdravice :D...kloubouček dolů. Gratulace Škopkovi za titul kanonýra, kterému vládne zcela po právu !!! A samozřejmě ''el capitano'' hráč historie Karlos !!! DON GIOVANNI FOREVER !!!!

Re: Re: Galavečer Strakonice !!!!!

(Tonda, 28. 1. 2013 16:23)

Vážím si všech co na akci přijeli a společně jsme si ji užili... Můj původní záměr byl trochu jiný a přístup mnoha lidí byl pro mne určitým zklamáním, neboť někteří nesebrali ani slušnost odpovědět sms na opakovaná pozvání a napsat "nemůžu" apod..
Víc mne ale zklamali ti, o kterých jsem si myslel, že jim na týmu a lidech okolo sebe záleží a že uskutečnění tohoto setkání by bylo jedinečnou příležitostí se vidět po letech, mimo hřiště a vůbec se sejít...
O ex-zaměstnancích DON GIOVANNI ani nemluvím, ale o hráčích současnosti a blízké minulosti ANO. Víte, může se stát co Páťovi Poncarovi, že ho zavřou do špitálu, ale pravděpodobnost, že 5 lidí z hlavních pozvaných nereaguje na mobil atd. a pak přijdou se zprávou že jsou sami nemocní (někteří i infekčně...), příbuzní atd.... nezbývá než konstatovat, že tento víkend byla obrovská koncentrace hráčů a přátel po lékařských zařízeních místo na akci (nebo v jiném případě byla volba prezidenta nezlomnou zábranou se účastnit setkání s mnoholetými přáteli).
NELITUJU ALE NIČEHO, většina z těch, na které jsem spoléhal a pro které "ten fotbal dělám" tady byla. Nemusím jmenovat, myslím, že každý se v komentáři najde.
Moc děkuji KOHINHOVI, že se nepřímo podílel na úspěšnosti této akce, věřím, že v těch, pro které to bylo zorganizováno to zanechá dobré vzpomínky na hodně dlouho.
Nezbývá než opakovat ...... DON GIOVANNI FOREVER !!!

Re: Re: Re: Galavečer Strakonice !!!!!

(Robert, 28. 1. 2013 21:40)

... nejprve bych také rád pogratuloval Páťovi k jeho titulu Fotbalista roku a budiž mi útěchou, že i v mém žebříčku hlasování byl na 1 místě. Taktéž gratulace Škopovi k nejlepšímu střelci ... další vyhodnocené spoluhráče zatím bohužel vzhledem k mé neúčasti neznám, tak jim pogratuluji dodatečně ... o tom, že Tonis pro mužstvo dýchá není pochyb a krom toho, že mu za to děkuji ho zároveň obdivuji, neboť je to pro něj mnohdy o nervy.
A teď k mé neúčasti ... nejsem sice jistě povinnen se zpovídat, z toho, co bylo důvodem mého předběžného příslibu účasti od soboty a nakonec jsem nepřijel a pozdě Tondovi reagoval na jeho zmeškané hovory. Jen v krátkosti, vzhledem k tomu, že ten důvod se týká pouze mé nejužší rodiny ... má tchýně je velmi vážně nemocná s plícemi (cistická fibroza) a vzhledem k tomu, že je i velmi malá a drobná byla již několik měsíců zařazena na transplantační listině, ale hledal se pro ni pouze živý a mladý dárce. To se v minulém týdnu podařilo a i administrativně uzavřelo. Tudíž byla operativně převezena do Motola a operována. Mé myšlenky byly tudíž úplně jinde, než ve Strakonicích. Za to se dodatečně omlouvám a budu se Vám to snažit vrátit alespoň v nové sezoně na hřišti!!! Tondo promiň, ale víš, že jinak jsem tě ve štychu nikdy nenechal a nenechám !!! Těším se v neděli do Břízky. Robert

Re: Re: Re: Re: Galavečer Strakonice !!!!!

(Neymar, 28. 1. 2013 23:54)

Roberte děkuju za tvoji projevenou důvěru, ale bez tebe v zádech by to určitě nebylo ono. Tu neúčast jsem myslel všeobecně, zrovna v tvém případě mě to hodně zamrzelo, těšil jsem se jak zapaříme, ale samozřejmě rodina to je to nejdůležitější co máme a tvoje důvody jsou naprosto pochopitelné. Vim, že tvoje účast je maximální možná !! A doufám, že taky někdy zajdeš na pivo ty suchare ;-)

Re: Re: Re: Re: Re: Galavečer Strakonice !!!!!

(Robert, 29. 1. 2013 0:10)

;-) ... dík ... a aby nedošlo k omylu, pařbám se nevyhýbám ... snad na to brzy dojde alespoň v Praze, když už jsem to nezvládnul do Strakonic ... rád Vám dokážu, že rozhodně suchar nejsem ... ;-)

Re: Galavečer Strakonice !!!!!

(SKOPEK, 2. 2. 2013 11:38)

za galavečer a celou uspořádanou akci ..klobouk dolů tondovi...bmyslim si že sme si to maximálně užily a že ty co nepřijely mají čeho litovat,stmelili sme kolektiv,karlos dostal nařezáno ve fifě(CSKA) :D..slušně sme popili a probrali taktiku na další sezonu ,rozhoupali tonise aby přihlásil pohár ..kterej vyhrajem :),karlosovi a pátovi gratuluju k ocenění oba dva si to zaslouží a jsou nedílnou součástí základní 5,a co se týče nového objevu Piqueho tak kdyby byl nej.obránce historie tak to vyhraješ jednoznačně , ale dopředu už se moc netlač nemůžeme riskovat že se zraníš :P,a těm co nepřijeli je to vaše mínus kluci ..u některých lidí mě to hodně zamrzelo viz Robert ..ale doufám že ten svůj slib dodrží a že to napraví dvojnásob ..a další k tomu se nebudu vyjadřovat nejvtipnější omluvu bych ale vyzdvihl d dana který se omluvil s tím že musí jít volit ..vidíte to všichni nebo to vidim jen já že se zbláznil trošičku ten kluk ? :D jinak už je únor z měsíc a kus to vypukne doufám že máte všichni neskutečnou chut jako já a nakopat všem prdel :)a o poháru ani nemluvim..příští týden se na vás v břízce budu těšit ..tak zatím čágo

Re: Re: Galavečer Strakonice !!!!!

(Dani, 2. 2. 2013 22:37)

Tak když už si mě bereš na paškál, tak si zjisti od zdroje pravdivý informace a ne výmysly, já jsem fakt nechyběl proto, že jsem šel volit, to totiž zabere pár minut a ne celej víkend. Takže neboj, nejsem blázen, ale holt jsem si vybral jinou akci. Jsem rád, že se vám akce líbila a že stmelila kolektiv, to bývá na těhle akcích, ve fotbale a vživotě obecně nejdůležitější.

Re: Re: Re: Galavečer Strakonice !!!!!

(Tonda, 4. 2. 2013 15:08)

Škopku, vyjádřil jsi se trochu nepřesně, Dan nejel kvůli volbám, ale kvůli debatnímu setkání studentů a profesorů na téma "výsledek prezidentských voleb" u něj ve škole v Hradci Králové.
Nezbývá než respektovat, že 5 let a 89 startů u něj nemá žádnou váhu a že jeho priority a zájmy směřují zcela jinam než k bývalým spoluhráčům, kamarádům a týmu DON GIOVANNI (což dává jednoznačně opakovaně najevo). Každopádně jsem rád, že se vedle vás "vykopal" a získané zkušenosti může uplatnit ve svém novém týmu Avangers FC

Břízka

(Dani, 2. 2. 2013 22:39)

Tak zejtra dorazím minimálně já, nebo dorazí ode mě někdo ze 4 lidí, tudíž buď vás doplníme 1, 2, 3, 4 nebo 5 lidí.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75

následující »