4:4
F.C.K. - Kožich II.FC 4:1

Zápas DON GIOVANNI:

Sestava: Cibulka, Ulman, Valeška, Ploc, Mariňak, Svoboda A., Svoboda D., Procházka, Šťastný Jiří ml.

Góly:     3. 0:1, 16. Svoboda Daniel 1:1, 27. Mariňak 2:1, 34. Svoboda Daniel 3:1, 45. Šťastný Jiří ml. 4:1, 47. 4:2, 50. 4:3, 53. 4:4.

Nejlepší hráč podle rozhodčích:  Daniel Svoboda

ŽK:  nikdo

Komentář AS:  Klasické utkání, které bylo příkladem toho, jak lze pokazit vyhrané utkání... Ačkoliv jsme klasicky hned v úvodu dostali branku a prohrávali, tak jsme soupeře jednoznačně přehrávali a s přehledem ještě do poločasu otočili skóre. Úvod druhého poločasu jsme excelovali a ještě 12 minut před koncem vše vypadalo v poklidné vítězství s jedinou otázkou a to jaké skóre si na soupeři uděláme... Jenže pak se stalo normálně nemožné a to, že jsme svým "profesorským" přístupem a chybami ve zbytečných kombinacích před vlastní brankou postavili soupeře na nohy !!! Nakonec můžeme být rádi, že skóre neotočili úplně, protože posledních 10 minut jsme odehráli "darebácky" !!!