1:5
Pivušky FC - Roosevelt boys FC 0:1

Zápas DON GIOVANNI:

Sestava: Hanžlík - Šťastný Jan, Valeška, Mariňak, Ploc, Lavička, Procházka, Svoboda D., Svoboda A., Thér.

Góly:      25. Ploc 1:0, 29. Mariňak 2:0, 37. 2:1, 43. 2:2, 44. Procházka 3:2, 45. Procházka 4:2, 51. 4:3, 53. Lavička 5:3, 57. Procházka 6:3.

Nejlepší hráč týmu dle rozhodčích:

ŽK:  nikdo

Komentář AS:  Dle mého názoru toto utkání zasluhuje opravdu obsáhlý komentář, protože byl opravdu úžasným zážitkem s překvapivě krásným koncem pro náš tým....

Přiznávám, že jsem byl velmi pesimistický a to zejména z důvodu úctyhodné formy soupeře a také z rozladění nad naším výkonem v posledním utkání, kde jsme (jak opakuji) prohráli jednoznačně vyhrané utkání. Můj pesimismus posílila skutečnost, že jsme z disciplinárních a zdravotních důvodů museli řešit pozici gólmana (zraněný palec z velkého fotbalu a hlavně 2 žluté karty - tzn. zápas stop) Cíby... Z různých důvodů chyběli Vráťák, Jirka Šťastný a Robinho, naopak překvapivě dorazili dlouho absentující Míša Thér a ZIP... Do brány si "stoupl" ne zcela fit Karlos a ačkoliv dostal od jednoho hráče hattrick, tak měl velmi výrazný podíl na opravdu překvapivém, ale milém výsledku !!!

Ten se začal rodit poměrně kvalitními kombinacemi v úvodu utkání k jejichž efektivnímu zakončení mnohdy chyběl doslova krok... Soupeř po celé utkání dokazoval obrovskou sehranost a zejména technickou vyspělost, která převyšovala jednoznačně rámec šesté ligy !!! Důležitým momentem byl závěr prvního poločasu, kdy nejprve za hranicí vápna zamířil a trefil Tavares (1:0) a poté po průniku a krásné přihrávce Zipa Mary (2:0) !!!

Soupeř však záhy v druhém poločase vyrovnal a utkání mohlo začít znovu... Naštěstí jsme na to zareagovali tím nejlepším způsobem a Prochíno 2x během dvou minut rozvlnil síť soupeře zejména po milimetrových přihrávkách Lavsona a Zipa... Soupeř se ještě jednou vrátil "do zápasu" a to když jejich kanonýr s číslem 6 dovršil hattrick po sólu přes celé hřiště, když unikl i několika pokusům o zastavení i za cenu nedovoleného zákroku - 4:3 !!! Závěr utkání ale zvládl a ovládl jednoznačně náš tým, několikrát jsme rozehráli krásnou kombinaci kterou ještě zakončili Lavson a hattrick završil dnes skvěle hrající Prochíno - 6:3 !!!

Soupeř evidentně nenastoupil v nejsilnější sestavě, ale i tak bych nesnižoval náš mimořádný výkon, který je snad odrazovým můstkem k záchraně v 6.lize !!! To musíme potvrdit hned v nejbližším utkání !!!