0:1
F.C.K. - Don Giovanni 3:5

Zápas DON GIOVANNI:

Sestava: Cibulka, Fiala, Šťastný Jiří, Šťastný Jan, Ulman, Mariňak, Svoboda A., Svoboda D., Procházka, Lavička.

Góly:      1. 1:0, 3. 2:0, 6. 3:0, 22. Mariňak 3:1, 30. Mariňak 3:2, 33. Mariňak 3:3, 50. Procházka 3:4, 57. Mariňak 3:5.

Nejlepší hráč týmu dle rozhodčích:  MARY - Martin Mariňák

ŽK:  nikdo

Komentář AS:  V utkání s posledním týmem tabulky jsme měli potvrdit body získané se suverénem soutěže Veltěží a tím pádem se odpoutat ze sestupových vod... Vstup do utkání byl bohužel katastrofický, hned v úvodu dostal z nulového úhlu gól Cíba a během další pěti minut další dva po ztrátách míče ve středu hřiště. 3:0 za šest minut byla pro tým rána a dalších 15 minut jsme si prakticky nepřihráli.... Zlom přinesla branka Maryho, který propálil vše co před ním stálo a když stejný hráč po průniku Prochína dal kontaktní gól do šatny tak se začal obrat. Čistý hattrick dokonal Mary hned pár minut po pauze a soupeře jsme začali jednoznačně přehrávat a bylo jen otázkou času, kdy se ujmeme vedení. Spousty šancí jsme spálili, ale deset minut před koncem to přišlo. Mary se ze střelce proměnil v nahrávače a Prochíno nechytatelně zavěsil. Vítězství potvrdil kdo jiný než opět Mary, který tím uzavřel skóre utkání na 5:3 a svůj mimořádný výkon na 4 gólech a jedné asistenci.

POZOR !!!

Vzhledem k tomu, že za soupeře nastoupil hráč v trestu za 2 žluté karty, tak byl zápas kontumován v náš prospěch 6:0 !!! Vzhledem k mimořádnému výkonu mužstva, obratu utkání na hřišti a naprosto perfektnímu individuálnímu výkonu Martina Mariňaka poprvé v historii nemažu skórované branky ( kontumace = žádný střelec ), ale ponechávám střelce branek ve statistice utkání. Šestou branku, kterou jsme nedali nechávám jako "vlastní"... Vychytanou NULU Cíbovi nezapisuju.... :-). Tonda