2:6
Roosevelt boys FC - Strašnická šlechta 5:4

Zápas DON GIOVANNI:

Sestava: Lavička*, Ploc, Mariňak, Ulman, Hanžlík, Šťastný Jiří, Svoboda A., Svoboda D., Procházka.

Góly:      17. Procházka 1:0, 24. Svoboda D. 2:0, 37. Svoboda A. 3:0, 53. Ploc 4:0, 56. vlastní 5:0, 58. Procházka 6:0.

Nejlepší hráč týmu dle rozhodčích:  neurčen

ŽK:  nikdo

Komentář AS:  Stává se již tradicí, že nejlepší výkony sezony podáváme proti vedoucím týmům tabulky.... Nyní jsme narazili na druhý Kožich II.FC a bez vytahování musím říct, že jsme jim nic nedovolili a doslova je smetli... Mary se proměnil v nahrávače a v prvním poločase připravil dva góly. Nejprve Prochínovi a pak Šventíkovi, který zavěsil netradičně pravou nohou... V druhém poločase jsem se dočkal i já a konečně  protrhl prokletí posledních zápasů a dovršil tím hranici 100 gólů za Don Giovanni za což vděčím jednoznačně všem svým spoluhráčům za celou dobu existence tohoto týmu... Čtvrtý gól dal ránou z dálky Tavares, pátý po střele Šventíka obránce soupeře... Debakl dokonal Prochíno, který tak opět dokazuje, že je opravdu kanonýr...