2:7
Veteráni Ďáblice - Konflikt Praha 1984 VET 2:1

Zápas DON GIOVANNI:

Sestava:  Stibal - Celer*, Ulman, Lavička, Svoboda, Novák, Šťastný

Góly:      15. 1:0, 27. Celer* 1:1, 34. Celer* 1:2, 38. Svoboda 1:3, 48. 2:3, 49. Lavička 2:4, 56. Novák 2:5, 58. Svoboda 2:6, 60. Lavička 2:7.

Nejlepší hráč týmu dle rozhodčích:   Láďa Celer*

Komentář AS:  Výborné utkání ve Štěrboholích jsme odehráli v opravdu oslabené sestavě díky zraněním z minulého utkání. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný, nenápadné šance vychytali oba gólmani. První branku utkání vstřelil soupeř, když ideálně trefil Zdeňkem vyboxovaný centr přesně k tyči... Před poločasem se uvolnil Tonda, jeho střelu vyrazil gólman před sebe a Maky pohotově z první vyrovnal !!! Stejný hráč krátce po poločase naklonil skóre na naši stranu, když prostřelil chlum hráčů před sebou. Do trháku se náš tým dostal pár minut poté, po závaru v naší šestnátce se dostal míč k Tondovi a ten sólem přes půl hřiště zakončil 1:3 ! Soupeř stále nebezpečně "kousal" a po chybě Jirky Šťastného v rohu hřiště vstřelil kontaktní gól 2:3 ! Jejich naděje však trvala krátce, Lehman našel dlouhým míčem Lavsona, ten si poradil s dotírajícím obráncem a z ostrého úhlu zavěsil k tyči 2:4. Poté soupeř rezignoval a náš tým odehrál zbytek utkání v obrovské pohodě. Nejprve 40m přesným křížným pasem našel Lavson Ivo Nováka, který nechytatelně hlavou pod břevno dovršil "bůra". Další branky přidali po narážečkách až před bránu s nejlepším hráčem utkání Makym znovu Tonda Svoboda a Pavel Lavička.

11.  Orion Praha SK A 9 0 0 9  11:39 0

Týmu Folprecht 1.FC byl odečten bod za nedelegování asistenta na pískání utkání.