Jdi na obsah Jdi na menu
 


5.A liga před posledními dvěma koly

13. 11. 2012

Soupeři týmů o postup
  10.kolo 11.kolo
DON GIOVANNI LACHTÁNCI LEGENDS
DYNAMIT BATERIE SPOJE PRAHA LACHTÁNCI
STARÁ GARDA BRATŘI V TRIKU BANDITI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Souboj o postup

  DON GIOVANNI DYNAMIT GARDA
DON GIOVANNI x 3:4 5:0
DYNAMIT BATERIE 9.kolo 4:3 4:3
STARÁ GARDA 0:5 3:4 x

 

 

Soupeři týmů o záchranu

  10.kolo 11.kolo
SPOJE PRAHA Dynamit Baterie Bratři v triku
MILENIUM PRAHA Banditi z Palmovky Paráda
BRATŘI V TRIKU Stará garda Spoje Praha
BRONX KKK A Legends are back Letná FC
LEGENDS ARE BACK Bronx KKK A DON GIOVANNI
LACHTÁNCI 1.WC DON GIOVANNI Dynamit Baterie
PARÁDA Letná FC Milenium Praha

 

 

Souboj o záchranu

  Milenium Bratři Bronx Legends Lachtánci Paráda Spoje
SPOJE PRAHA 7:2 11.kolo 5:3 6:0 2:3 3:5 x
MILENIUM PRAHA x 2:2 2:1 4:3 4:3 11.kolo 2:7

BRATŘI V TRIKU

2:2 x 4:0 2:4 2:2 2:3 11.kolo
BRONX KKK A 1:2 0:4 x 10.kolo 3:4 4:3 3:5
LEGENDS ARE BACK 3:4 4:2 10.kolo x 1:0 3:1 0:6
LACHTÁNCI 1.WC 3:4 2:2 4:3 0:1 x 5:3 3:2
PARÁDA 11.kolo 3:2 3:4 1:3 3:5 x 5:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení spoluhráči, soupeři....

5.A liga_podzim 2012 má před poslední dvě kola a soutěž je velice vyrovnaná... Ke zdramatizování soutěže jsme bohužel přispěli i my prohrou s druhým Dynamitem, takže není jasno ještě ani o postupujících, ani vítězovi ligy a ani sestupujících (kromě Letné).

Dovolím si zde vytvořit malou statistiku, vlastní názor a věřím, že to týmům ligy pomůže v jejich kalkulacích a spekulacích pro zbytek soutěže a že nikoho svým osobním pohledem neurazím ( a vím o čem mluvím, už jsem dostal pár sms jako od St.gardy, že v jejich utkání padají góly... :) :) :), nebo od Spojů apod.... )

Takže, jak jsem řekl, čekají nás závěrečná dvě kola.

Boj o postup se zúžil na pouhé tři týmy - na nás tj. DON GIOVANNI, DYNAMIT BATERIE a STAROU GARDU. Nám k postupu stačí 1 bod ve zbývajících dvou kolech, ale já věřím, že utkání odehrajeme naplno, abychom uhájili první místo v tabulce před dotírajícím Dynamitem, který nás včera porazil a při rovnosti bodů by měl lepší vzájemný zápas... Třetí Stará garda má špatné vzájemné zápasy, takže by musela někoho z nás předskočit bodově.

Zbytek ligy ale čeká nevídané drama...

Páté až desáté místo tabulky dělí pouhé dva body !!! K jistě sestupující LETNÉ se s velkou pravděpodobností přidá PARÁDA, která ztratila v posledních dvou soubojích se stejně ohroženými týmy a zachránit se jim pravděpodobně nepodaří, ikdyby získali v posledních dvou utkání plný počet bodů... (jedině na úkor Bratrů v triku, jinak mají horší vzájemné bilance) O třetího sestupového ČERNÉHO PETRA se ještě strhne mela a budou rozhodovat detaily  ( vzájemné zápasy, skóre apod. ).

Už nebudu raději tipovat, jen věřím, že obhájíme první místo na kterém jsme celou ligu !

 

 

Tonda Svoboda

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Taky si dovolim malou uvahu

(Marek (TJ Spoje), 20. 11. 2012 14:30)

Zaprve vubec nevim, o jakych sms od nas se zminujes. Ode me jsi vzdy obdrzel akorat konkretni vysledek utkani, nic vic, nic min! A za druhe, hanspaulku uz hraju nejakych cirka 20 let, ale to co se delo letos v nasi skupine, to sem jeste nezazil a je mi z toho opravdu smutno. A ze sem uz hral ruzny souteze, osmickou pocinaje a trojkou konce... To, jakym zpusobem se na nas souperi domlouvali (navzajem si radili jak na nas udelat konfrontaci a kterej z nas je tuty ten CERNOCH), misto toho aby sportovne uznali, pokud sme v danym zapase byli lepsi (ne vzdy tomu tak bylo, protoze dochazka na tyhle urovni proste dela problem vsem), to mi prijde absolutni vrchol ubohosti. Konfrontace na nas byli ucineny ctyri nebo pet (naposledy ve vcerejsim zapase) a pokazde neuspesne. TAKZE DOPORUCIM VSEM, PRESTANTE VERIT FAMAM CO O NAS KOLUJOU PO INTERNETU A POUZIVEJTE SELSKEJ ROZUM. A v neposledni rade se nam snazte sportovne vyrovnat na hristi. O tom by mela hanspaulka bejt a doufam, ze v budoucnu i bude. Zaverem se omlouvam, ze tu u Vas tak trochu spamuju, ale nevim kam jinam to napsat a je to taky tak trochu reakce na clanek Tondy.

Re: Taky si dovolim malou uvahu

(Tonda, 20. 11. 2012 19:44)

Milý Marku,
pokud si projdeš naše stránky, ale i stránky Bronxu apod., tak jsem vždy uznal Vaší kvalitu týmu (a dokonce Vás i tak trochu přecenil - šance na postup apod.). Nepochybuju, že kdyby jste se scházeli v nejlepší sestavě, tak bez problémů postoupíte !!!
Nepsal jsem o sms od Spojů, ale od všech, čehož si vážím, protože narozdíl od PSMF tím pádem dokážu udělat tabulku den po odehraném kole a tím pádem zajistit aktualizaci ligy...
Nebudu konkrétní, ale pokud mi zavoláš, rád Ti něco povím osobně.... Hanspaulka je liga amatérů, kterou hrajeme po práci a nikdo nás za to neplatí.
TJ Spoje mají můj respekt a kvalitu, osobně neuznávám si ligu kupovat, ale vykopat, ikdyby nás to zdrželo o 2-3 roky. 8.ligu jste vyhráli exelentně, v páté by jste také s větší disciplinou postoupili... já mohl pro tým koupit 3.ligu, ale neudělal jsem to a nikdy neudělám, stejně jako by šlo přes moji mrtvolu domluvení remizy znamenající postup apod...
To je každého osobní boj....
Pánové, vše nejlepší do budoucna v amaterském fotbale, pro mne zůstáváte letos nejkvalitnějším soupeřem, na kterého jsme narazili.
Tonda

Re: Re: Taky si dovolim malou uvahu

(Tonda, 20. 11. 2012 20:00)

A v případě Spojů se nejednalo o sms, ale o komentář na stránkách, kdy jsem projevil vlastní názor, že mají na to postoupit na úkor soupeřů (před jejich prohrou se Starou gardou).... Soupeř napsal, že si cení mojí důvěry. Nic víc...

Re: Re: Taky si dovolim malou uvahu

(Tonda, 20. 11. 2012 20:00)

A v případě Spojů se nejednalo o sms, ale o komentář na stránkách, kdy jsem projevil vlastní názor, že mají na to postoupit na úkor soupeřů (před jejich prohrou se Starou gardou).... Soupeř napsal, že si cení mojí důvěry. Nic víc...

Banditi z palmovky

(jarod, 14. 11. 2012 1:03)

Škoda kluci, poslali jste náš postup do roviny teorie....drželi jsme vám palce...:-)