Jdi na obsah Jdi na menu
 


5.A liga skončila

4. 12. 2012

Spoluhráči, soupeři...

Celý podzim jsem se snažil co nejrychleji aktualizovat naší ligu a tím pádem trochu zapracovat na její atraktivnosti. Ve spolupráci s většinou vedoucích týmů soupeřů se mi to více-méně snad dařilo a všem soupeřům přeji hodně úspěchů do příštích sezón.

Neodpustím si ale malé (subjektivní) hodnocení týmů napříč tabulkou:

DON GIOVANNI - Podařilo se nám poskládat tým, který má obrovskou sílu a snad i budoucnost. Jsem na tým pyšný, přepsali jsme několik historických rekordů (postup do 4.ligy, vstřelené branky atd.).

STARÁ GARDA - Soupeř, s kterým je zápas vždy na ostří nože, tvrdý, nepříjemný, ale vše končí závěrečným hvizdem... Moc gólů nedávají, ale ani nedostávají - hrají zkušeně. Postup si rozhodně zaslouží.

DYNAMIT BATERIE - Soupeř, který nás porazil po velmi kvalitním utkání. Hrálo se férově a zpětná vazba z týmu byla, že jsme prohráli, ale po super zápase. Rozhodně by 5.liga pro Dynamit neměla být cílovou hranicí (pokud se sejdou i s klukama v trenkách "Dukla Praha").

BANDITI Z PALMOVKY - Opravdu kvalitní tým a jeho poražení mělo možná zlomový efekt v sezoně, ačkoliv jsme se sešli neuvěřitelně oslabeni. Zato však s Kohinhem, který v tomto utkání nejen rozdával balony jako Backham, ale patřičně naladil kapitána Karlose k životnímu výkonu.

LACHTÁNCI - Obrovská omluva !!! Tento tým jsem opakovaně podcenil a on ukázal svoji kvalitu, nejen kvůli širokému kádru... Nejenže otočili zápas s námi (kdy se nám nehorázně nedařilo), ale porazil i Dynamit... 13 bodů je těsně pod "bednou" a zasluhuje respekt.

BRONX KKK A - Známý soupeř z předchozích sezón. Pohodáři, kluci co mají kvalitu, ale zároveň ví, že všichni hrajeme fotbal po práci a zadarmo. Na náš letošní tým neměli šanci, ale z historie známe, že se umí předvéct (přátelák v zimě 2011, když nás nehorázně seřezali)...

BRATŘI V TRIKU - Z mého pohledu nepříjemný soupeř. Určitě ve svém středu mají kvalitní fotbalisty, ale v zápase s námi to bylo divné... Nám se poprvé v sezoně nedařilo, nedali jsme snad 20 tutovek, ale přesto s přehledem vyhráli. Soupeře neskutečně podržel brankář, který chytil nemožné. Přesto "agresivní" střídačka soupeře byla asi na jiném zápase a tvrdila, že "jsou lepší"....

SPOJE PRAHA - Absolutně nečitelný tým. Když se sejdou (což dokázali poprvé proti nám), tak jsou podle mne schopní porazit kohokoliv až do 3.ligy... Když ne, tak jsou podprůměrní. Asi trpí na nevyrovnanost týmu a závislost na výrazných individualitách... Zároveň osobně neuznávám si ligu koupit, ale preferuji si ji vykopat, ikdyž to tým trochu "zdrží"... Možná by to i pomohlo a sestava se ustálila. Tým pak nebude osočován z nekalostí, které oficiálně nikdo nedokázal.

MILENIUM PRAHA - Tým, který původně vypadal lépe, než nakonec dopadl.

LEGENDS ARE BACK - Pohodový tým, který má určitě svoji kvalitu. V 6.lize dlouho nezůstanou.

PARÁDA - Tým, který rozhodně nestojí za podcenění. Ačkoliv jsme je s přehledem porazili, svoji kvalitu má... Zde je asi problém docházky a disciplíny, kvalita tam je a v 6.lize s nimi budou mít všichni soupeři určitě velký problém.

LETNÁ FC - Mančaft, který je zřejmě v klinické smrti... Hanspaulkou letí strmě dolu, navíc docela ostudným způsobem, který završili kontumací. První kolo mne nenapadlo, že budou takový outsider. Fotbalisti tam rozhodně jsou, ale pokud se jako tým neproberou, sestup do 6.ligy nemusí být posledním zlem...Nedivil bych se, kdyby tento tým zanikl.

Tonda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

5.A liga

(zbych (Paráda), 5. 12. 2012 14:15)

z vašich stránek, aktualizací a článků bychom si měli vzít vichni příklad, gratulace k postupu... ;-)

Gratulace

(Sendy-Lachtánci, 4. 12. 2012 12:50)

Gratuluji k postupu. A omluva se přijímá ;-) . Je ale nezbytně nutné zapracovat na analýzách :D . Nevyšla ti předpověď ani na postup ani na sestup pouhá 3 kola před koncem. V každém případě budete muset ve čtyřce přidat. Pokud bych měl soudit jen z našeho zápasu, tak takový výkon tam určitě stačit nebude. Na druhou stranu v ostatních zápasech to bylo určitě lepší. Takže hodně štěstí!