Jdi na obsah Jdi na menu
 


TAK JSME PRVNÍ NO A CO !!!!

4. 12. 2012

Možná by bylo taktické si užívat ten slastný pocit historického úspěchu, ale já mám potřebu jako snad SRDCE týmu osobně vyjádřit své pocity vůči podílu jednotlivých spoluhráčů:

Vím, že je to trochu nestrategické a určitě afektované, ale jsem takový, kdo mě zná, tak ví, že takhle jednám a proto:

Dres číslo 1: ( ROBERT )  - jsem na sebe pyšný, že jsem ho do týmu získal. Ačkoliv jsem po jaru pochyboval o síle týmu, který jsem mu sliboval, tak jsem se snad "dostatečně omluvil".... Vím, že je těžké hrát za týmem, který vstřelí v průměru 6 branek každý zápas za sezonu...

Dres číslo 2:  ( ŠKOPEK ) - za tohotohle kluka mluví statistika všechno, hlavně z něj cítím neustále strašnou chuť a zájem - má ohromnou poutu k týmu.

Dres číslo 3:  ( PÉ´TA HROMÁDKO ) - skromný a výborný kluk s bojovností, kterou získal ze své obdivuhodné kariery ve florbale. Přijde, nevynechá souboj a bonusem jsou góly.

Dres číslo 4: ( ZIP ) - pro mě obrovské zklamání... Upřímně, výborný fotbalista, bojovný, který nevynechá žádný souboj, ale přístup ? Na několik zápasů nedorazil vůbec, ne mnohé pozdě... To jeho fotbalové schopnosti nevymažou. Jeho přístup je smutný a pro tým neperspetivní.

Dres číslo 5: ( Karlos ) - je to KAPITÁN. Jeho roli znám a respektuji. Závidím mu, že dovedl tým kam nikdo, zároveň mu zazlívám jeho přístup, nebo řešení situací na hřišti. Přesto nevidím v současnosti NIKOHO na hřišti, kdo by převzal jeho roli v týmu. V zápase má neustále svoji kvalitu a určitě zasloužený respekt, jen bude podle mě muset v 4.lize trochu přitvrdit v tom, že má tu "zodpovědnou roli" v týmu

Dres číslo 6: ( Alves x Messi ): Velmi těžký RÉBUS !!! Na jaře úžasný ( na hřišti i mimo něj ) Láďa Korn a na podzim překvapení sezony David Ruš... O číslo dresu se poperou (pokud Laďa projeví zájem se vrátit), ale je to jedno - oba by byli pro budoucnost týmu obrovskou persektivou - což všichni jednoznačně ocení.

Dres číslo 7: ( Neymar ): Toto "posvátné" číslo kdysi nemělo volbu... Hrál s ním MARY, a kdyby se ho dobrovolně nevzdal - nikdo neměl šanci... Tu ale chytil skromně Neymar - Páťa Poncar a konkrétně v této sezoně dokázal, že jeho role v týmu je ne neodiskutovatelná !!!

Dres číslo 8: ( Švetny - Andrej ): Šventy podával v páté lize konstantně kvalitní výkony s odpovídající gólovou produktivitou. Andrej přišel, a produktivitu dresu "8" neponížil... JeHo přístup a docházka nebyla jako u Šventyho, ale produktivita podobná... Šventy zvolil jinou cestu a všichni mu určitě fandí, protože v každém novém týmu uplatní svoje schopnosti a zkušenosti.

Dres číslo 9: ( Jirka ): Jirka Šťastný - není co dodat... Prostě kluk, nehož výkonnost není vždy exelentí, ale srdcař a člověk co stejně jako já má tým v srdci....

Dres číslo 10: ( Muf ): Jsem soudný člověk a vím, že tento dres musím odevzdat dále... První byl Kohinho, pokud nebude moct chodit, bude někdo jiný... Svůj "konec" soudně cítím.

Dres číslo 11: ( Ondra / René ): René je posila, která má svoji kvalitu a bohužel trpí na zranění.... Ondra je pro mne jako srdce týmu srdeční záležitost přes nevraživost, závist a nenávist... Je to člověk, který rozhoduje utkání, klíčový hráč atd... Již jednou mi ho nikdo nerozmluvil a dnes mi dokázal jak velkou osobností je !!! Z 10ti gólů neměl potřebu dát 6, ale ani jeden. Bránil, rozdával balony a prostě je tím, koho v týmu chci za každou cenu - jak kdosi - kdysi řekl " je to rozdílový hráč" ...

Ostatní: Ivo Novák: Kdysi jako výpomoc, ale postupem času určitě svoje role v týmu. Orientace na Veterány, ale třeba ve stěžejní výhře na Bandity potvrdil důležitost srdcařství a role v týmu.

Nechci se nikoho dotknout, snad jsem nikoho z toho úžasného týmu co vyhrál 5.ligu nedotklnul !!!!

"TAK JSME PRVNÍ NO A COOOOO  !!!!!

 

Tonda

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář