Jdi na obsah Jdi na menu
 


FOTBALISTA ROKU a "DOKOPNÁ" 2014

6. 11. 2014

Pánové,

rád bych Vás v dostatečném předstihu pozval na "ukončení fotbalového ročníku 2014", které se bude konat v pátek 23.1.2014 v restauraci Stodola na hotelu KONOPIŠTĚ.... Pevně věřím, že to bude ku příležitosti postupu obou našich týmů do 3.lig, nicméně to není podmínkou, důvodem, abychom se sešli a společně strávili hezký večer ( samozřejmě jsou zvány i partnerky a potomci jednotlivých hráčů dle libosti ). Termín říkám v dostatečném předstihu, aby si kdokoliv z Vás zařídil volno, pokud má zájem se tohoto večeru zúčastnit. Pevně věřím, že se akce uskuteční a bude na co vzpomínat, stejně jako na akce předchozí. Zavazuji se, že náklady, které bude účast jednotlivce stát nebudou nijak vysoké a že se bude moci zúčastnit každý ( ceník akce připravím do konce listopadu, závazné rezervace prosím do konce roku 2014 ).

Kohokoliv může okamžitě napadnout myšlenka, že po konání akce vyhodnocení roku 2012 ( ve Strakonicích ) nebylo vyhodnocení roku 2013... Tento rok "mladý tým" strávil ve 4.lize, z které v jeho závěru historicky postoupil do ligy 3. !!! Naopak tým "veteránů" zakončil rok již po špatném jaru zaslouženým sestupem do 4.ligy na podzim... Nechci řešit PROČ, nicméně "galavečer" se nekonal a dnes by asi byl nesmysl, aby kdokoliv vzpomínal a hlasoval. Proto přistoupím k tomu, že výsledky určím na základě statistik sezóny, stejně jako tomu bylo před rokem 2009.

Takže ve zmiňovaný termín dojde k vyhlášení FOTBALISTŮ ROKU za poslední dva ročníky a to za 2013 a 2014. Zatímco za rok 2013 rozhodnou nesmlouvavé statistiky, o šampionech roku 2014 rozhodne opět Vy svým hlasováním. To zpracuji do začátku roku 2015, tak, abychom vše 4.víkend příštího roku vyhlásili... Pevně věřím, že se na této akci seznámí legendy týmu s novými posilami, že představíme nové posily pro JARO_2015, že předtočenou zdravici nahradí osobní účastí "paní Colombová týmů" KOHINHO a že se dostaví i jiní, pro mnohé překvapení :D :D :D .

Takže, vezměte si svoje diáře, mobily atd. a zaškrtněte si datum 23.1.2014 !!!

Tonda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář