Jdi na obsah Jdi na menu
 


VETERÁNI TĚSNĚ PŘED BRANAMI 3.LIGY

9. KOLO:

Sedm zbabělých - DON GIOVANNI VET              1:14  ( 1:8 )

Góly: Novák 6x, Svoboda A. 3x, Svoboda F. 2x, Zajac 2x, vlastní

Ačkoliv znám jen jeden výsledek soupeřů v boji o postup ( Hojivý typy - Sokolo Vysočany 0:7 ) a nevíme výsledek dalšího zajímavého utkání ( Vibromax - Turman VET ), tak lze konstatovat, že náš tým je opravdu velmi těsně před branami návratu do 3.ligy.

Jistě nikdo nepochybuje, že ligu s přehledem a zřejmě bez klopýtnutí vyhraje tým VOJENSKÝCH LESŮ, kteří v nedávné době několikrát za sebou vyhráli i 1.ligu "mladých kolektivů" a nemusím být prorokem, abych tvrdil, že jejich spanilá jízda bude pokračovat až do 1.ligy, kde bude svádět boje se současným lídrem veteránských lig - Klokanem Peron...  Tyto ambice my mít zatím nemůžeme a proto se ohlédneme za současnou sezónou....

Jistotu postupu mají 2.týmy na 1. a 2. místě tabulky, navíc postoupí 2 nejlepší týmy z 3.míst 5ti lig... My máme bez ohledu na ostatní výsledky minimálně 3 body náskok na Vibromax ( pokud porazí Turman ), v opačném případě ( když vyhraje Turman ) máme minimálně 4 body náskok na naše následné soupeře, tj. na Sokol Vysočany a Turman VET... Tudíž matematika je jasná, z následujících 2 utkání nám k jistotě 2.místa v tabulce stačí zisk JEDINÉHO BODU !!!

Přesto věřím, že tým zužovaný zraněními a nedisciplilnovaností některých jedinců, tým, který odehrál sezonu prakticky každý zápas s nízkým počtem hráčů, odehraje svá poslední dvě utkání disciplinovaně a zodpovědně a tím pádem nepřipustí jakýkoliv negativní pohled na sezonu, ve které máme zatím nečekaně pozitivní bilanci :

9 utkání        7 výher    1 remíza   1 prohra (kontumačně)    skóre 46:22     (zatím)  15 bodů

Lepší sezónu jsme odehráli jen na Jaře_2011, kdy jsme do 3.ligy postupovali poprvé, ale to musím zopakovat, že s mnohem širším kádrem, než máme nyní.

Nicméně bych rád řekl, že si cením toho, jak současný tým pracuje - bojuje... Jak řekl nejstarší člen týmu Vráťa poté, co jsem ho vezl z otočeného utkání z 3:7 na 8:7, tak tým má nyní srdce a bojovnost... A proto není vhodné vyzdvihovat jedince, ale asi to za mě dělá statistika ligy, která poukazuje, že nás v této sezóně až na vyjímky drží kvalitními výkony v brance Hanz Kolísko a samozřejmě svojí neuvěřitelnou střeleckou potencí (celý rok 2014) Ivo Novák, který má na svém kontě již 19 vstřelených branek !!!

Takže pánové, rád bych, abychom závěr sezóny odehráli v podobném LAUFU, ve kterém se nyní nacházíme a byl bych velice rád, kdybychom si každý ve čtvrtek 27.11.2014 po posledním utkání na Mikulovce ( od 19:30 ) udělali čas a zašli někam na pivo sezónu oslavit !!!

 

Tonda

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

K jistotě postupu stačí BOD

(Tonda, 11. 11. 2014 14:16)

Jak jsem předpovídal, tabulka je jasná...
Vibromax porazil Turman 3:0, ale příští kolo hrají s Vojenskými lesy a je velmi nepravděpodobné, že něco uhrají... Ikdyby ano, tak nám stačí bod ze dvou utkání, protože s nimi máme lepší vzájemné utkání (2:1).
Zároveň Sokol Vysočany, ikdyby nás ve čtvrtek porazil, tak musí vyhrát i poslední kolo a doufat, že prohrajeme obě poslední utkání ligy.
MÁME TO VE SVÉ REŽII, TAKŽE .... :D :D :D , proč to nezkusit hned za dva dny !!!